اولین تولید کننده نردبان های آلومینیومی و بالابر در ایران

صنایع آلوپات نخستین تولید کننده ایرانی است که نردبان ها و بالابرها یی با کیفیت برتر در انواع صنعتی و خانگی و در حد استاندارهای پذیرفته شده بین المللی را طراحی و تولید کرده است.

تنوع بالای محصولات

صنایع آلوپات دارای خط تولید بیش از 30 نوع محصول، درانواع مکانیکی وهیدرولیکی، جهت مصارف خانگی و صنعتی، در ارتفاع 1 الی 18 متر می باشد.

گارانتی و عمر طولانی محصولات

تمامی محصولات صنایع آلوپات دارای عمر بسیار طولانی بوده و همراه با گارانتی 1 الی 5 ساله ارائه می گردند.

تولید کننده انواع نردبان آلومینیومی ، سکو و بالابر

نردبان آلومینیومی

انواع نردبان آلومینیومی برای مصارف مختلف در دسته بندی های متنوع

بیشترین تنوع محصولی در شرکت آلوپات متعلق به نردبان آلومینیومی می باشد که در 3 دسته بندی اصلی یک طرفه، دو طرفه و مصارف خاص طبقه بندی شده است. نردبان های یک طرفه و دو طرفه نیز در دو حالت پله گرد و پله مربع دسته بندی می شوند.

سکوهای فلزی آلوپات قابل استفاده در صنایع و کارخانجات

7 نوع سکو برای استفاده در قسمت های مختلف طراحی و تولید شده است که با توجه به شرایط و نیاز های قسمت مورد استفاده می توان از آنها استفاده کرد. این سکو ها بسیار کاربردی و مفید هستند و از لحاظ کیفیت در زمزه بهترین های روز دنیا محصوب می شوند

بالابر های سیستم الکتروهیدرولیک

در حال حاضر 3 نوع محصول بالابر در شرکت آلوپات تولید می شود. از این بالابرهای آلومینیومی با سیستم الکتروهیدرولیک می توان در صنایع و کارخانجات برای راحتی و تسریع کار انتقال وسایل سنگین استفاده کرد. این بالابرها با آلیاژهای مستحکم و سبک ساخته شده اندو با برق و باطری قابل استفاده هستند.